Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

We wrześniu 2012 roku na organach w kościele Świętego Krzyża na Górczynie została nagrana płyta dokumentująca brzmienie instrumentu po remoncie. Oficjalny termin jej wydania to 25 listopada 2012 - dzień uroczystej inauguracji instrumentu po dokonanym remoncie i zorganizowanego z tej okazji koncertu w wykonaniu Karola Mossakowskiego. Wykonawcami utworów na płycie jest małżeństwo poznańskich organistów związanych z parafią Świętego Krzyża poprzez swoją wieloletnią posługę podczas liturgii - Agnieszka i Jarosław Tarnawscy.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w realizacji tego projektu: organmistrzowi Tomaszowi Szałajdzie za przygotowanie instrumentu, Łukaszowi Kurzawskiemu z firmy RecArt za realizację nagrania, Bartoszowi Seifertowi za wykonanie zdjęć i projektu okładki.

Płytę można otrzymać w zakrystii, w biurze parafialnym oraz ewentualnie drogą wysyłkową. Zamówienia można składać tutaj.

 

 

 

BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen